Görkem Sevindik ile Kübra Siyahdemir boşandı! ‘Haberler doğru’

Görkem Sevindik, 2020’de Kübra Siyahdemir ile gizlice dünyaevine girmişti. Aile arasında yapılan sade bir törenle Radisson Hotel’de nikâh masasına oturan çiftin evlendikleri bir yıl sonra basına yansımıştı.

Siyahdemir ve Sevindik’in mutlulukları uzun sürmedi. Pandemi döneminde gerçekleşen nikâh haberini gizleyen ikilinin, boşanması da sonradan ortaya çıktı.

ANLAŞMALI OLARAK AYRILDILAR

Sessiz sedasız dünyaevine giren ünlü çiftin, geçtiğimiz ay Küçükçekmece Aile Adliyesi’nde anlaşmalı olarak evliliklerini sonlandırdığı öğrenildi.

2.5 yaşında Marsel adında oğulları bulunan ikilinin, yakın çevresine anlaşamadıkları için ayrıldıklarını söylediği iddia edildi.

GAZETECİLERE POZ VERDİ

Son olarak ‘Ateş Kuşları’ adlı yapımda yer alan ünlü oyuncu Görkem Sevindik, önceki gün Bebek’de oğlu Marsel ile görüntülendi.

Akülü arabasıyla dolaşan Marsel’in keyfine diyecek yoktu. Sevimli tavırlarıyla herkesin ilgi odağı olan Marsel gazetecilere poz vermeyi de ihmal etmedi.

HABERİ DOĞRULADI

Yaklaşık 4 yıldır evli olduğu Kübra Siyahdemir ile evliliklerine son noktayı koymalarıyla ilgili sorulara yanıt veren Sevindik, şu ifadeleri kullandı:

Haberler doğru, hayırlısı olsun.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir