Turgutlu Belediyesi Ramazan Bayramı’nda da bayramlaşma geleneğini sürdürdü

Turgutlu Belediyesi bayramlaşma geleneğini Ramazan Bayramı’nda da sürdürdü. Personelin bayramını kutlayan Başkan Akın, “Tüm mesai arkadaşlarımın Ramazan Bayramı’nı gönülden kutluyor; aileleri ve sevdikleriyle birlikte sağlıklı, mutlu ve huzurlu nice bayramlar diliyorum” dedi.

Turgutlu Belediyesi bünyesinde devam eden bayramlaşma geleneği Ramazan Bayramı’nda da sürdü. Turgutlu Belediye Başkanı Çetin Akın, Başkan Yardımcıları Evren Erbaş, Mithat Erden, Özel Kalem Müdürü Ali Nasuhoğlu, Personel AŞ. Genel Müdürü Orhan Eratıcı ile birlikte Ramazan Bayramı öncesindeki son mesai gününde belediye personeliyle bir araya gelerek Ramazan Bayramı’nı tebrik etti.

ÇKSM öğrencilerden Başkan Akın’a bayram ziyareti

Turgutlu Belediyesinin okul öncesi eğitimi ücretsiz vererek Türkiye’de bir ilke imza attığı Mustafa Kemal Mahallesi Çocuk Kültür Sanat Merkezi öğrencileri, Başkan Çetin Akın’ı ziyaret ederek Ramazan Bayramı’nı kutladı.

Turgutlu Belediye Başkanı Çetin Akın, “Ramazan Bayramı öncesinde Turgutlu’muz için gecesini gündüzüne katarak çalışan değerli mesai arkadaşlarımızla ve Çocuk Kültür Merkezi’mizde eğitim alan minik öğrencilerimizle bayramlaştık. Tüm mesai arkadaşlarımın Ramazan Bayramı’nı gönülden kutluyor; aileleri ve sevdikleriyle birlikte sağlıklı, mutlu ve huzurlu nice bayramlar diliyorum” dedi. – MANİSA

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir